Навчання

ІнстаФорекс пропонує своїм партнерам скористатися серією навчальних проектів для своїх клієнтів. Серія навчальних проектів, розрахована на різний рівень підготовленості аудиторії - від початківців до досвідчених трейдерів, є відмінним маркетинговим інструментом по залученню клієнтів.

Вебінари
Аналітики компанії проводять вебінари майже кожен день. Самі вебінари присвячені самим різним темам від технічного аналізу до специфіки роботи з БІНАР опціонами. Тому розміщення партнерського посилання на вебінар відповідного саме для вашого проекту буде дійсно ефективним і корисним для ваших клієнтів
Навчальний диск
Ще один корисний інструмент для партнерів - це навчальний диск. По-перше, на диску розміщено повноцінний вступний курс, який присвячений фундаментальному і технічному аналізу, роботі з терміналом MT4, управління капіталом і багато чому іншому. По-друге, завдяки спеціально розробленої промо-сторінці Ви зможете його поширювати та отримувати додатковий прибуток від продажів!
Книги
Для тих клієнтів, які віддають перевагу більш традиційним засобам навчання ми підготували цілу бібліотеку! До речі, всі ці книги були видані саме нашою компанією, тобто висока якість матеріалу ми можемо гарантувати.
Дистанційний курс
Компанія також пропонує спеціальний курс дистанційного навчання фундаментального і технічного аналізу. Всі деталі даної програми доступні на спеціальній сторінці курсу.
Навчальне відео
Даний розділ пропонує широкий вибір доступних для звантаження навчальних відеороликів. Крім того, ви можете розмістити відеоматеріали на власному ресурсі з вшитим партнерським кодом.
Партнерський розділ ГК ІнстаФинтех © Copyright 2007-2022
Бренд ІнстаФорекс являється зареєстрованною власністю ГК ІнстаФинтех