Служба поддержки
×

Тінь свічки

Відстань між тілом свічки та максимальною ціною дня малюється у вигляді вертикальної лінії, яку називають верхньою тінню свічки (uwakage). Відстань між тілом свічки та мінімальною ціною періоду також малюється у вигляді лінії та називається нижньою тінню свічки (shitakage).

Тіло японської свічки — різниця між цінами відкриття і закриття, а тіні японської свічки вказують ціновий максимум і мінімум в цей період торгівлі. Якщо тіні короткі, то ціновий діапазон даного цінного паперу був зосереджений близько цін відкриття і закриття в цьому періоді. Якщо ж тіні довгі, це вказує на те, що була активна торгівля в цьому періоді, і що ціни віддалилися від ціни відкриття, а потім повернулися до ціни закриття.

Якщо у свічки довга верхня тінь і коротка нижня тінь, це говорить про те, що в цей період бики (покупці) домінували та підняли ціну до максимуму. Але потім ведмеді (продавці) підвищили пропозицію і тим самим опустили ціну до ціни закриття.

Якщо ж навпаки, у японської свічки довга нижня і коротка верхня тіні, то це означає, що ведмеді домінували та опустили ціну, а потім бики підняли її до ціни закриття. В обох випадках колір свічки значення не має.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""