Служба поддержки
×

Індикатор

Індикатор — це сигналізація ринку, визначення зміни будь-якої

тенденції. Ви можете використовувати різні індикатори технічного аналізу при роботі на валютній або фондовій біржі, але понад три використовувати не рекомендується. Для кращого розуміння індикаторів можна звернутися до формул, за якими будуються дані індикатори. Ці формули можуть бути, як складними, так і не дуже.

До першої категорії відносяться індикатори, які визначають тренд, або перекупленність, або перепроданність ринку. До таких індикаторів можна віднести Стохастик і RSI. Використовувати їх разом не має сенсу. Ви повинні зрозуміти, що будь-який сигнал повинен визначатися одним індикатором, не потрібно використовувати однотипні індикатори для визначення руху ринку. Індикатори технічного аналізу необхідні для визначення руху ціни, або для підтвердження вже існуючого сигналу. До таких індикаторів можна віднести Фрактали, які підтверджують сигнал Алігатора при визначенні тренду. Зазвичай використовують три індикатори. Це можуть бути обсяги, для того, щоб визначити рівні підтримки або опору, трендові індикатори, які допоможуть визначити довгостроковий рух ціни, і осцилятори. Щоб правильно налаштувати свою стратегію, необхідно використовувати індикатори із запобіжними засобами, тому що індикатори самі по собі не можуть дати стовідсоткового сигналу.

Ніхто не може дати вам стовідсоткову гарантію отримання прибутку при аналізі та торгівлі на валютному ринку. Користуватися індикаторами, звичайно, необхідно, але потрібно вміти їх вибрати. Зараз з'являються все нові й нові індикатори, які можуть давати помилкові сигнали. Найчастіше такі індикатори не працюють. Ви можете придумати свій індикатор, який доповнить вам вашу стратегію, але для цього необхідно знати мову програмування. Ви можете створити власну торгову систему, якщо навчитеся писати індикатори.


Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""