Служба поддержки
×

Середньодобовий вид торговельної стратегії для пари EUR/JPY

Середньодобовий вид торговельної стратегії полягає в певних кроках перед укладенням угоди: аналізу, постановки конкретних цілей, установки ордерів, здійснення угоди. Особливість такої стратегії полягає в тому, що вся операція залежить від виробленого аналізу, а після укладення угоди нема потреби знаходитися за терміналом і відстежувати мінімальні коливання ціни.

 

Це дуже позитивно відбивається на здоров'ї трейдера, ринок Форекс ліквідний і високоприбутковий, але при добробуті одного, другий знаходиться в мінусі, таким чином ризики втрат свого капіталу дуже високі. Середньодобова торгівля позбавляє від зайвих переживань. Час життя відкритих позицій складає від доби до декількох днів, а іноді трапляються особливі випадки довгожительства, коли угода затягується на кілька тижнів. Особливо часто таке відбувається по парах з низькою волатильністю.

 

Дуже зручним інструментом для середньодобової торгової стратегії є пара EUR/JPY. Процес підготовки до угоди, її висновок і час очікування вельми цікаві. Перш ніж укласти угоду по парі EUR/JPY, варто проаналізувати ринок (суміжні інструменти по євро та єні), щоб не помилитися з характером. Падіння курсу протягом декількох днів не означає те, що ринок набуває характеру ведмежого, тому що причиною зниження може бути корекція або прихід великого інвестора, обсяги угод якого рухають ціну. Як правило, покупка/продаж валюти в гігантських обсягах проходить не за одну операцію, а опціями, це і створює оманливий настрій, до якого примикають багато трейдерів в основному піпсовщиків.

 

Приклади таких угод можна спостерігати дуже часто: тільки за серпень 2008 року по парі EUR/JPY їх було близько чотирьох. Звичайно, для тих, хто працює всередині дня вони стали дуже хорошою можливістю, але для середньодобової торгівлі це було хибним сигналом, зміни в середньому склали 150-200 пунктів, що цілком достатньо для спрацьовування стоп-лосcа по цій парі.

 

Середні позиції, які необхідно вибирати по даному інструменту, такі: обсяг угоди не повинен перевищувати 20-30% депозиту, при цьому ордера слід виставляти в районі 100 пунктів, якщо ви готові пожертвувати 20-30% свого депозиту. Для пари EUR/JPY 100 пунктів хороша величина, хоча багато трейдерів вважають за краще обмежувати свої збитки на 50 пунктах і задовольнятися прибутком в 15-20 піпсів. У такому випадку за червень-серпень 2008 року збитки перевищили б прибуток. Зміни бичачого ринку за червень склали 600 пунктів, коридор липня - 200 з гаком пунктів, з пробою ліній в обидві сторони, і різниця серпня - 800 пунктів. Тому з огляду на тренд, варто встановлювати стоп ордери на 80-100 пунктах, а прибуток - не менше 50 пунктів. При оптимістичних прогнозах можна і більше.

 

Перед тим, як укладати угоду, визначте напрямок ринку, послухайте прогнози аналітиків на найближчий час, по можливості встановіть причину зміни ціни. Це може бути економічно обґрунтована, наприклад, обмеженням/збільшенням частки імпорту/експорту, для стабілізації економічних показників. У разі, якщо в очікуваний вами період угоди не повинно статися жодних подій, наприклад, звітів або заяв, тоді сміливо укладайте угоду. В такому випадку несподіванкою можуть бути тільки форс-мажорні обставини.

 

Поділіться думкою

Дякую! Додасте щось ще?

Наскільки ви задоволені відповіддю?

Додайте ваш коментар (це не обов'язково)

Дякуємо за приділений час та відгук
Ваша думка дуже важлива для нас.

smile""